Otomatik kapı ve kepenk sistemleri, estetiği de ön planda tutarak, mühendisliğe dayalı çağdaş tasarım ve güvenli bir yaşam garantisi verir.

Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize, her zaman en iyiyi sunma gayreti içinderdir.

Sektördeki en büyük sıkıntımız, otomasyon sistemlerini tam olarak tanımayan, bu sistemleri kurmak için hiçbir alt yapısı, evveliyatı, ekibi, organizasyonu ve yatırımı olmadan sektöre giriş yapan, sektörde zorunlu olan 2 (iki) Yıl Garanti süresi vereceğini taahhüt edip, bu kadar süre sektörde kalamayan kişi veya firmalar olmaktadır.

Bu şekilde yapılanma haksız bir rekabet oluşturmakta, işini ciddi anlamda yapan bizleri oldukça etkilemektedir. Firma ve ürün seçimi yaparken, siz değerli müşterilerimizin, bu en önemli kriterleri göz önünde tutacağınıza olan inancımız tamdır.

ONLİNE ÖDEME