Destek: +90(322) 311 49 09

Çelik Sarmal Kepenkler

Çelik kepenkler, sacın ham halinden tamamlanmış bir ürün haline gelene kadar tamamen kendi üretim bantlarımızda titizlikle hazırlanır. Çelik kepenkler, genellikle sağlamlık ve güvenlik için tercih edilse de aynı zamanda estetik ve uygun fiyata sahiptirler. İstediğiniz sac kalınlığında, ebatlarda ve renklerde HASIRCILAR’ın kaliteli işçiliği ile üretilmektedir. Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekstrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izolasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartı sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliğine sahiptir.

ÖZELLİKLER
Maksimum Ölçüler Genişlik 15 m, yükseklik 10 m yapılabilmektedir .
Kepenk Profili Çift Cidarlı ST 77 mm, kalınlık 0,5 mm ST 37 çelik sac çift cidarlı
Se-77 Profil Tapası CA.077.SE.CAP
Yan Dikme 90x37 mm, kalınlık 2 mm çift tırnaklı
Alt Etek Esneme Kuşağı Profil 40x20 mm x 2 mm profil üzeri elktrostatik boyalı
Renk ve Boya Elktrostatik toz boya, tüm ral renkleri yapılabilmektedir .
Motor Mosel, Elero, Somfy kullanılmaktadır .
Şaft Taşıyıcı Boru 76x1,5 mm, 102x2,5 mm
Davlumbaz Kapak Üst SK.400.01.T90
Davlumbaz Kapak Ön SK.400.01.F45
Manuel Kol Kancalı kol veya zincirli
Kulanım Kumanda veya buton
Güvenlik (Opsiyonel) Fotosel veya pnomatic