Destek: +90(322) 311 49 09

FOTOSEL KAPILAR

Otomatik fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülasyonu yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır. İç ortamla dış ortamı hem hava akımı açısından hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılara, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, bürolar, oteller, süper marketler, restoranlar, üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

ÖZELLİKLER
Menşei Türkiye, Almanya
Kapasite Yüksek performanslı sınırsız açma – kapama kapasiteli
Voltaj Aralığı 80˜250 V +/- %12 (voltaj dalgalanmasından etkilenmez )
Güç Tüketimi Kontrolü Açılış ve kapanışta minimum enerji kullanımı ve akım regülatörü sayesinde enerji değişmelerine uyum sağlar.
Motor 24 Volt sessiz, sarsıntısız, fırçasız, 70 Watt DC motor
Açılma Kapanma Hızı 1000–1100 mm/sn ayarlanabilir .
Açık Kalma Süresi 0,5-23 sn ayarlanabilir .
Elektrik Kesildiğinde 4-6 kg güçle manüel / elle açılıp kapanabilir , kilitli kalmaz.
Çalışma Ortamı -20 C ˜ + 50 C
Kilit İçeriden ve dışarıdan kilitlenebilir gömme mekanik kilit.
Konum Anahtarı 6 fonksiyonlu – açık – tek yön giriş (2)-kapalı-yarım açılış-gece konumu (opsiyonel)